ورود نوکیا به عرصه شبکه‌های اجتماعی

سرویس اخبار خارجی ایتنا – Niklas Savand رئیس بخش «خدمات و نرم‌افزار» نوکیا می‌گوید: «این خرید به نوکیا کمک می‌کند تا مردم و مکان‌ها را به یکدیگر نزدیک نماید.»

نوکیا اعلام کرد در نظر دارد شبکه اجتماعی Plazes را خریداری کند. این شرکت دلیل خود از این تصمیم را کمک به گسترش محلی شبکه‌سازی اجتماعی عنوان نمود.

شبکه Plazes به کاربران اجازه می‌دهد تا فعالیت‌های اجتماعی خود را ذخیره کرده و این اطلاعات را به همراه اطلاعات مربوط به مکان خود با دوستان و کلیه افراد موجود در منوی Contacts به اشتراک بگذارند.

در ضمن توافقات این قرارداد آمده است که نوکیا تیمی که معلومات مربوط به نحوه خدمات‌دهی فعالیت‌های اجتماعی مکانی را در اختیار دارند برای خود حفظ خواهد نمود و پرسنل فعال در این بخش می‌توانند به کار خود ادامه دهند.

این شرکت می‌گوید Plazes با دادن امکان به مردم برای آگاه ساختن دوستانشان از فعالیت‌ها و حدود تقریبی مکان فیزیکی خود، «عناصر مکانی و زمانی» را به شبکه‌های اجتماعی افزوده است.

کاربران این شبکه همچنین می‌توانند سوابق مربوط به فعالیت‌های خود و دیگران در گذشته را مرور کرده و با تسهیم تجارب خود با دیگر کاربران، برنامه‌ریزی‌هایی را با دوستانشان انجام دهند.

Niklas Savand رئیس بخش «خدمات و نرم‌افزار» نوکیا می‌گوید: «این خرید به نوکیا کمک می‌کند تا مردم و مکان‌ها را به یکدیگر نزدیک نماید.»

خدمات سایت سوئیسی Plazes مشابه خدماتی است که شبکۀ امریکائی Twitter ارائه می‌کند.

نوکیا می‌گوید این قرارداد که مبلغ آن نیز اعلام نشده تا سه‌ماهه سوم سال جاری نهائی خواهد شد و پس از آن Plazes به بخش «خدمات و نرم‌افزار» نوکیا ملحق می‌گردد.

/ 1 نظر / 10 بازدید
سایت صفر

سلام دوست عزیز با توجه به این که وبلاگ شما در زمینه موبایل است ،کد نمایش گوشی های موبایل روز ایران و جهان به همراه مشخصات فنی و تصویر و جستجوی کامل همگی به صورت رایگان در سایت شما در آدرس http://abctools.ir/Mobile/Gadget.aspx قرار دارد و شما با کدی که در این صفحه دریافت میکنید و با قرار دادن آن در سایت و وبلاگ خود میتوانید بازدیدکنندگان فراوانی را به سایت و وبلاگ خود دعوت کنید و آنها را برای همیشه برای خود نگاه دارید. نمونه ای از این ابزار در سایت abctools.blogfa.com قرار دارد به هواداران موبایل و تلفن همراه توصیه میگردد حتما از این ابزار در وبلاگ و سایت خود استفاده نمایند. در صورت مشکل در نصب میتوانید با پشتیبانی سایت صفر – abctools.ir و یا ایمیل info[at]abcIdea[dot]ir تماس بگیرید موفق و پیروز باشید