افزایش ۵۰ درصدی ترافیک اینترنتی

ایسنا- بر اساس گزارش یک شرکت نظارت کننده بر اینترنت، ترافیک بین‌المللی اینترنت بیش از 53 درصد رشد یافته اما ظرفیت اینترنت از آن هم سریع‌تر رشد کرده است.


بر اساس گزارش جدید منتشر شده از سوی TeleGeography، ترافیک اینترنت بین نیمه‌ی 2007 و نیمه‌ی 2008، 53 درصد رشد کرده که نسبت به61 درصد در سال قبل آن کاهش یافته است.

 
با این حال ظرفیت اینترنت از ترافیک اینترنت کلی نیز سریع‌تر رشد کرده و به سطح استفاده پایین‌تر در بسیاری از بک بون‌های اینترنت منتهی شده است.


به گفته‌ی آلن مولدین، مدیر پژوهش این موسسه‌ی تحقیقاتی، رشد مشترکان باند پهن از سال 2001 کندتر شده اما حجم ترافیک ایجاد شده به وسیله‌ی هر کاربر رشد کرده است.


رشد ترافیک با تقاضای مصرف کنندگان برای ویدیو که از مرورگرهای وب و از طریق سرویس‌های اشتراک گذاری یا پروتکل‌های پخش مستمر ارسال می‌شود، صورت گرفته است.


ترافیک در بازارهای تکامل یافته‌ی آمریکا رشد متوسط 47 درصد را داشته اما در بازار جدید میان آمریکا و آمریکای لاتین رشد ترافیک در این مدت 112 درصد افزایش یافته است.

/ 8 نظر / 12 بازدید
آزاده از کلبه ی عشق

در این میان خدا راش اکریم که سرعت اینترنت خانگی در ایران در حد لالیگاست!!!!!!!!! . . . آقای کوشنده رد پاتونو تو پست اخر کلبه ندیدم هنوزهاااااا

آزاده از کلبه ی عشق

در این میان خدا راشاکریم که سرعت اینترنت خانگی در ایران در حد لالیگاست!!!!!!!!! . . . آقای کوشنده رد پاتونو تو پست اخر کلبه ندیدم هنوزهاااااا

mosft

سلام دوست عزیز ی سر بما بزن در مورد هدر وبلاگ که خودم درست کردم ی نمره بده ممنون[گل][گل] ببخشید ها شما چقدر ظاهرتان عوض شده[سوال][سوال]

فرناز جون

به به قالب جدید خیلی به it news میاد هم رنگه قشنگی داره هم فضا رو جالب تر کرده