متحول شدن دنیای آی تی با دو محصول دیگر اپل!

اپل سازنده جنجالی دستگاه های تکنولوژیکی اعلام کرد که در سپتامبر سال جاری میلادی با ارایه محصولات جدید خود بازار فناوری اطلاعات را متحول خواهد کرد.


اپل که به تازگی گوشی ها و دستگاه های جدید پخش موسیقی آن به بازار وارد شده است اعلام کرد که سری جدید محصولات خود را در ماه سپتامبر وارد بازار خواهد کرد.


اپل اعلام کرد که آی پاد جدید و رایانه قابل حمل بوک ایر جدید محصولاتی خواهند بود که ماه آینده میلادی بازار فناوری اطلاعات را دچار تغییر و تحول خواهند کرد.


اپل لپ تاپ جدید خود را Book Air Pro نامگذاری کرده و اعلام کرده است که طرح کلی این لپ تاپ جدید مانند مدل دو سال پیش است اما مشخصات فنی آن تفاوت قابل توجهی کرده است.


سازنده گوشی جنجالی سال، در خبر نوآوری ماه آینده خود چنین منتشر کرده است که قیمت محصولات جدید خود را کاهش خواهد داده و آن ها را با تعداد و وسعت بیشتری وارد بازار خواهد کرد.


این شرکت پر طرفدار اعلام کرده است که در ارایه محصولات جدید خود بازارهای جدید تری مانند کشورهای آفریقایی و آسیایی را هدف قرار داده است.


مدیرعامل این شرکت نیز در این بازه گفته است که جزئیات بیشتر محصولات جدید را در روز رونمایی اعلام خواهد کرد اما دوستداران فناوری اطلاعات باید منتظر پدیده های جدیدی باشند.

/ 6 نظر / 11 بازدید
اخذ مدرک دانشگاهی

[گل][گل][گل][گل][گل] با سلام و آرزوی توفیق سابقه کاری و علمی = مدرک دانشگاهی معتبر در جهان برای شما از دانشگاههای آسیا و آفریقا و آمریکا و اروپا در همه رشته های تحصیلی ( حتی رشته های علوم پزشکی ) مرتبط با سابقه علمی و کاری ، مدرک دانشگاهی اخذ خواهیم کرد. <<با این مدارک میتوانید ادامه تحصیل دهید>> برای جزئیات بیشتر با ایمیل ذکر شده در تماس باشید. [گل][گل][گل][گل][گل] تلفن تماس = 09144017470 با سپاس : عبدالهی university_iran@yahoo.com http://university-iran.persianblog.ir

طراحی سایت

طراحي حرفه اي وب سايت در هونياک با هونياک در صفحه اول گوگل بدرخشيد. طراحي سايت شخصي وتجاري طراحي پورتال سازماني طراحي فروشگاه اينترنتي طراحي سايت نيازمنديها طراحي سايت دکوراسيون بهينه سازي وب سايت طراحي نرم افزار اندرويد طراحي لوگو و نشان تجاري و... www.honiac.ir info@honiac.ir