دیگر زمان تحریم نمایشگاه های IT به سر آمده است

ایلنا - کسانی که نمایشگاه‌‏ها و جشنواره‌‏های حوزه فناوری اطلاعات را تحریم می‌‏کنند، فقط به ریشه خود و حوزه IT تیشه زده‌‏اند.

محمد امین شهرستانی، رئیس مجمع ناشران الکترونیک در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به برگزاری جشنواره نرم‌‏افزارهای دیجیتالی در آذر ماه سال جاری گفت: خوشبختانه این جشنواره به سمت پختگی سوق داده می‌‏شود و این می‌‏تواند نویدبخش توسعه این صنعت در کشور باشد و البته امید است ستاد برگزاری این جشنواره با ایجاد تعامل مناسب با اتحادیه‌‏ها، اصناف و به طور کلی فعالان این حوزه به سمت ایجاد یک جشنواره باشکوه و در خورشان کشور پیش روند.

وی با اشاره به تحریم این جشنواره از سوی برخی از تشکل‌‏ها و سازمان‌‏های این حوزه تصریح کرد: دیگر زمان ایزوله کردن و تحریم نمایشگاه‌‏ها و جشنواره‌‏های فناوری اطلاعات به پایان رسیده است و منفرد عمل کردن تنها به شکست منجر می‌‏شود، بنابراین بنده پیشنهاد می‌‏کنم تمام فعالان این حوزه به صورت جمعی با حضور در این جشنواره برای توسعه کشور تلاش کنند.

شهرستانی اظهار داشت: در سال گذشته برخی از تشکل‌‏ها و شوراها اولین جشنواره نرم‌‏افزارهای دیجیتالی را تحریم کردند ولی هم اکنون امیدواریم در سال جاری همه تشکل‌‏ها با مشارکت یکدیگر در دومین جشنواره نرم‌‏افزارهای دیجیتالی حضور بهم برسانند.

وی خاطر نشان کرد: همانطور که مستحضرید، بزرگترین نمایشگاه حوزه فناوری اطلاعات در کشور الکامپ محسوب می‌‏شود ولی دیرگاهی است که برخی از تشکل‌‏های این حوزه این نمایشگاه را تحریم کرده‌‏اند ولی باید بدانند که دیگر زمان تحریم به پایان رسیده است.

رئیس مجمع ناشران الکترونیک اظهار امیدواری کرد: امیدواریم در سال جاری این تشکل‌‏ها و سازمان‌‏های دولتی بلوغ کافی پیدا کرده باشند و با حضور خود در این جشنواره در سرنوشت مملکت خود نقشی ایفا کنند.

/ 3 نظر / 9 بازدید
fadayemam

فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.