گوگل و لوگوی 10 سالگی خود

ایسنا- لوگوی گوگل به مناسبت جشن تولد 10 سالگی این موتور جست‌وجو تغییر یافته و به کیک تولدی مزین شده که عدد 10 برروی آن دیده می شود.


گوگل که همچنان غول دنیای جست‌وجوی اینترنت شناخته می‌شود، سنت دیرینه‌ای دارد که در آن برای گرامی‌داشت رویدادها و جشن‌های مختلف یا سال‌روز تولد مشاهیر جهانی لوگوی خود را تغییر می‌دهد اما لوگوی گوگل این بار برای گذشت یک دهه از آغاز فعالیت این شرکت اینترنتی تغییر کرده است.


پیش از این کاربران با کلیک برروی لوگوی تغییر یافته‌ی گوگل به صفحه‌ی نتایج جست‌وجویی هدایت می‌شدند که در آن لینک‌های مربوط به رویدادی وجود داشت که این موتور جست‌وجو به آن پرداخته بود اما این بار گوگل به مناسبت جشن ده سالگی‌اش لینکی را با عنوان «گوگل 10 ساله شد. ببینید در 10 سال گذشته چه روی داده است» را در صفحه‌ی خانگی خود قرار داد.


کاربران با کلیک برروی این لینک به صفحه‌ای هدایت می‌شوند که در آن کادر جست‌وجو و لینک‌های مربوط به تاریخچه‌ی این غول اینترنتی وجود دارد.


بالای این صفحه به پروژه‌ی 10 سالگی گوگل اختصاص یافته که مسابقه‌ای برای تبدیل بهترین ایده‌های جهان به محصولات مفید است و جایزه نقدی 10 میلیون دلاری دارد.
همچنین کاربران با کلیک برروی لوگوی تغییر یافته‌ی گوگل به صفحه‌ی رسمی وبلاگ‌های گوگل هدایت می‌شوند که پست‌های وبلاگی مربوط به جشن 10 سالگی گوگل وجود دارد.

/ 1 نظر / 11 بازدید
فرناز جون

[گل][گل][گل][گل][دست][دست][دست][گل][گل][خداحافظ]