نوکیا هم به مد پیوست

نوکیا در همایشی که در کشور مراکش برگزار شد، 6 مدل از گوشی‌های جدید خود را معرفی کرد. 4 گوشی از سری سوپر نوا (Supernova) نوکیا7610،7510، 7310 و 7210 بیشتر بر اساس آخرین مدهای روز زنان و مردان طراحی شده است.

دو مدل دیگر نوکیا 6600 سلاید و 6600 تاشو مدل‌هایی است که با سادگی عمل و زیبایی، ‌ترکیبی از ظاهر شیک و ویژگی‌های مدرن و کارآیی کامل ساخته شده است.

کریستف کرسی (Christophe Corsi) مدیر بخش برنامه‌های زنده نوکیا در این همایش گفت: تقاضای بسیار زیادی برای موبایل‌هایی که ظاهری شیک با فرآیندهای مدرن دارند، وجود دارد. به همین دلیل نوکیا گوشی‌هایی معرفی می‌کند که تا حدودی زبان طراحی متفاوتی را ارائه می‌کند.

در این همایش نوکیا موقعیتی استثنایی برای طراحان جوان در منطقه ایجاد کرد و از آنان دعوت نمود تا با الهام گرفتن از مدل‌های جدید نوکیا لباس‌هایی طراحی کنند. 7 نفر از این طراحان نوپا از بین 40 طراح شرکت‌کننده انتخاب شدند و لباس‌های طراحی شده در این همایش در مراکش با ابهت بسیار، همراه با طرح‌های جدید نوکیا به نمایش گذاشته شد.

/ 3 نظر / 15 بازدید
عادل

اطلاعیه: شرکت نوکیا دور تازه تعویض باتری های BL-5C را آغاز نموده و روزهای شنبه ویکشنبه را به مناسبت اعیاد شعبانیه با تسهیلات بیشتر به این امراختصاص داده است . در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفآ با Nokia Careline تماس گرفته و از طریق شماره های ذیل با یکی از متخصصین صحبت بفرمایید. 23013 (021) از 10 صبح تا 9 بعد ازظهر شماره 5 رقمی است و باید بعد از انتخاب زبان فارسی مراحل رو طی کرد تا به شخص مسوول وصل بشه.