گوگل و احتمال قوی شدن در سرویس وبلاگ

گوگل شرکت کره‌ای Tatter and Company که در زمینه توسعه نرم‌افزارهای مربوط به وبلاگ‌نویسی فعالیت می‌کند را خریداری کرد.


در صورتی که خبر واگذاری Tatter and Company به گوگل از جانب هر دو شرکت تایید شده، شرکت کره‌ای هنوز مبلغ پرداختی از جانب گوگل را اعلام نکرده است.


"چانگ-ونگ کیم"(Chang-Won Kim) مدیر شرکت Tatter خبر واگذاری این شرکت را در وبلاگ شخصی خود و با عنوان "ما هم گوگلی شدیم!" منتشر کرد. او در این مطلب نوشت که این جریان به گوگل کمک می‌کند تا سهم بیشتری از بازارهای کره را در اختیار بگیرد.


طبق اطلاعات منتشر شده از سوی سایت World Stats، کشور کره از نظر تعداد کاربران متصل به اینترنت، نهمین کشور دنیا محسوب می‌شود.
شرکت گوگل طی بیانیه‌ای اعلام کرد که خرید این شرکت به آن‌ها کمک می‌کند تا ابزارهای خود را به صورت گسترده‌تر در کره عرضه کنند.


شرکت Tatter پلتفورم ویژه‌ای برای وبلاگ‌نویسی دارد که Textcube نام گرفته و به گفته کیم، بین وبلاگ‌نویسان کره‌ای از محبوبیت زیادی برخوردار است. وبلاگ‌ها در اصل نشریات اینترنتی هستند که کاربران نظرات شخصی خود را در آن‌ها منتشر می‌کنند و لینک‌های مربوط به دیگر سایت‌های اینترنتی را به آن‌ها ارتباط می‌دهند.


به گفته کیم، با واگذاری این شرکت، گوگل هم‌اکنون قصد دارد Textcube را در اختیار کاربران خارج از کره نیز بگذارد.


شرکت گوگل هم‌اکنون سرویس وبلاگ‌نویسی ویژه‌ای را با نام Blogger در اختیار دارد. شرکت Blogger در سال 2003 توسط گوگل خریداری شد.

 

ولی در انتها هیچی مثل پرشین بلاگ خودمون نمیشه.چشمک

/ 4 نظر / 10 بازدید
سارافلاح

پرشین بلاگ خودمون رو خوب اومدين[لبخند][دست]

آزاده از کلبه ی عشق

چه می کنه این گوگل but our persianblog is better قالب جدید هم مبارک[گل] طرفای ما هم بیایدگاهی[نیشخند]